Uçak bileti Antalya Havalimanı Kars

Skycheck Türkiye ile Antalya Havalimanı ’dan Kars ’a en ucuz uçak bileti hızlı ve kolay bulursunuz. Turkish Airlines’nın 15 uçuşu arasından seçim yapabilirsiniz. İster saat 4:00’daki ilk uçuşla Antalya Havalimanı ’dan yola çıkın, ister saat 15:20’daki son uçuşla Kars ’a varın, Skycheck sizin için en uygun bağlantıyı bulacaktır.
  • TL 283.61
    Antalya Havalimanı
    14:00
    Kars
    17:10
    3:10 saat
    1 Durak, TK7027
    Turkish Airlines
    1 Durak
    TK7027
    • 07.07.2016 tarihinde bulundu 00:43 Saat. Seyahat Tarihi: 23.08.2016
  • TL 400.39
    Antalya Havalimanı
    21:00
    Kars
    13:15
    16:15 saat
    1 Durak, XQ9293
    Sunexpress
    1 Durak
    XQ9293
    • 26.07.2016 tarihinde bulundu 00:39 Saat (3 saat önce). Seyahat Tarihi: 02.08.2016
  • TL 537.19
    Antalya Havalimanı
    19:45
    Kars
    13:15
    17:30 saat
    2 Durak, XQ7528
    Sunexpress
    2 Durak
    XQ7528
    • 26.07.2016 tarihinde bulundu 00:39 Saat (3 saat önce). Seyahat Tarihi: 02.08.2016
  • TL 400.39
    Antalya Havalimanı
      8:30
    Kars
    14:10
    5:40 saat
    1 Durak, PC4447
    Pegasus
    1 Durak
    PC4447
    • 26.07.2016 tarihinde bulundu 00:39 Saat (3 saat önce). Seyahat Tarihi: 02.08.2016
  • TL 1554.86
    Antalya Havalimanı
      8:30
    Kars
    17:10
    8:40 saat
    1 Durak, TK7039
    Turkish Airlines
    1 Durak
    TK7039
    • 24.07.2016 tarihinde bulundu 13:54 Saat (38 saat önce). Seyahat Tarihi: 31.07.2016
  • TL 800.78
    Antalya Havalimanı
    16:55
    Kars
    13:15
    20:20 saat
    2 Durak, XQ7618
    Sunexpress
    2 Durak
    XQ7618
    • 24.07.2016 tarihinde bulundu 13:54 Saat (38 saat önce). Seyahat Tarihi: 31.07.2016
  • TL 760.74
    Antalya Havalimanı
    18:35
    Kars
    13:15
    18:40 saat
    2 Durak, XQ7712
    Sunexpress
    2 Durak
    XQ7712
    • 24.07.2016 tarihinde bulundu 13:54 Saat (38 saat önce). Seyahat Tarihi: 31.07.2016
  • TL 463.79
    Antalya Havalimanı
    23:40
    Kars
    10:40
    11:00 saat
    1 Durak, PC4849
    Pegasus
    1 Durak
    PC4849
    • 24.07.2016 tarihinde bulundu 13:54 Saat (38 saat önce). Seyahat Tarihi: 31.07.2016
  • TL 1554.86
    Antalya Havalimanı
      7:50
    Kars
    15:25
    7:35 saat
    1 Durak, TK2409
    Turkish Airlines
    1 Durak
    TK2409
    • 24.07.2016 tarihinde bulundu 04:15 Saat (48 saat önce). Seyahat Tarihi: 25.07.2016
  • TL 1554.86
    Antalya Havalimanı
    15:15
    Kars
    13:35
    22:20 saat
    1 Durak, TK2433
    Turkish Airlines
    1 Durak
    TK2433
    • 24.07.2016 tarihinde bulundu 04:11 Saat (48 saat önce). Seyahat Tarihi: 25.07.2016
SKYCHECK Türkiye ile Antalya Havalimanı havaalanından Kars havaalanına en ucuz uçak biletiı hızlı ve kolay bulursunuz.
Tatil uçuşu veya nedeni ticari olması fark etmez, Antalya Havalimanı havaalanından Kars havaalanına ucuz uçak bileti SKYCHECK Türkiye’da özetlenerek sunulmaktadır ve ortaklarımız üzerinden kolay rezervasyon sağlanmaktadır. SKYCHECK Türkiye üzerinden Antalya Havalimanı havaalanından Kars havaalanına uçuşlarınızı arayın ve en hesaplı ve kişisel ihtiyaçlarınıza en uygun uçak biletini bulun.
Kişiler
×
Seçimı kabul et